منو
تماس
اخبار » جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز مازندران در دنیای آرزو ساری
IMG 1564 v3

جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز مازندران در دنیای آرزو ساری

شاهسوارانی در جلسه مجمع خیّرین مدرسه‌ساز:

باید به سمت ایجاد یک تشکیلات منظم استانی برویم

فرهاد شاهسوارانی در جلسه مجمع خیّرین مدرسه‌ساز استان در مجتمع دنیای آرزوی ساری از شیوه اداره مجمع انتقاد کرد و گفت: ما به شکل سنتی مجمع را مدیریت می‌کنیم و این شیوه باید اصلاح شود چون با الزامات روز جامعه، هم‌خوانی ندارد و ضروری است به سمت مدیریت تشکیلاتی برویم.
به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، شاهسوارانی در ادامه با اشاره به ضرورت ساماندهی مجامع خیّرین گفت: به جای اینکه در استان این‌همه مجمع خیرین اسمی و بیعمل داشته باشیم بهتر است به سمت ایجاد یک تشکیلات منظم استانی برویم.
شاهسوارانی در ادامه به ایام عزاداری ماه محرم اشاره کرد و بر درس آزادگی به عنوان یکی از مهمترین درس‌هایی که ما می‌توانیم از امام حسین(ع) و نهضت عاشورا بگیریم تأکید کرد.
وی همچنین به مشکلات اقتصادی جامعه به‌عنوان یکی از چالش‌هایی که بر سر راه خیّرین مدرسه‌ساز قرار دارد اشاره کرد و گفت: ما اگر واقعیات را درست ارزیابی نکنیم نمی‌توانیم برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم لذا ضرورت دارد به دنبال راه‌حل‌های جدید باشیم.
این خیّر مدرسه‌ساز بر استفاده از تکنولوژی‌های مدرن ارتباطی در اجرای برنامه‌های مجمع تاکید و پیشنهاد کرد: با توجه به وجود بخشنامه‌های متعدد و بعضاً متناقض در آموزش و پرورش، بهره‌مندی از نوآوری و خلّاقیت نیروهای جوان باید در دستور کار ما باشد و ازجمله توری برای فرزندان خودمان اجرا کنیم و اجازه دهیم فرزندان ما، همدیگر را و بزرگان نیک‌اندیشی چون مرحوم داراب و نوشیروانی را بشناسند.
یکشنبه ۱۷ شهریورماه ۹۸

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران